Repolitix / Sondazhi i 5 i Piepolit : Nëse do të votohej sot PS 47-51%, PD-AN 38-42 % dhe LSI 4-8 %

1 Prill, 08:22

Report Tv dhe Instituti prestigjioz italian Piepoli, kanë sjellë sondazhin e pestë për zgjedhjet politike të 25 prillit. Sipas rezultateve nëse zgjedhjet do të mbaheshin sot PS do të shpallej fituese, pasi do të votohej nga 47-51% e shqiptarëve, PD dhe aleatët 38-42 % ndërsa LSI 4-8%. Të ftuar në Repolitix Frrok Çupi, Blendi Gonxhe, Edvin Kulluri dhe deputeti Ralf Gjoni. Në lidhje skype nga Milano zv.presidenti i Institutit Piepoli Livio Gigliuto.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha