Repolitix/Çfarë është sot PD? Lista e re e Këshillit Kombëtar, flasin Çupi, Klosi, Elezi e Roshi

17 Korrik, 02:43

Emisioni Repolitix trajtoi zhvillimet brenda PD-së me hartimin e listës së re të kandidatëve për anëtarë të Këshillit Kombëtar që do të votohen në Kuvendin e 17 Korrikut. Çfarë është sot PD dhe për cfarë i shërben vendit ? A është sot fati i PD në duart e Lulzim Bashës? Të ftuar në studio Frrok Çupi , Fatos Klosi, Ibsen Elezi nga Grupimi për PD dhe Artur Roshi aleati i Bashës në zgjedhjet e 25 prillit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha