Rihapet”21 janari”, Idajet Beqiri: Vendimi i DASH për Berishën, dritë jeshile për prokurorinë

28 Maj, 08:17 | Përditesimi i fundit: 2021-05-28 08:19:21

Emisioni Repolitix në pjesën e parë trajtoi temën e tragjedisë së 21 janarit pas rihapjes së dosjes nga prokuroria e Tiranës. A do të hetohen ish-zyrtarët e lartë dhe kur mund të përfshihet SPAK për këtë dosje? Të ftuar Dorian Matlija avokati i familjeve të viktimave dhe Idajet Beqiri avokat penalist. Në pjesën e dytë Repolitix trajtoi temën e covid-19 ndërsa bien shifrat dhe lehtësohen masat.Çfarë po ndodh me virusin dhe si duhet të sillemi ? Të ftuar Alban Ylli anëtar i Komitetit teknik dhe epidemiologu Ilir Alimehmeti. 

"Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë, të mërkurë dhe të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha