'Rilindja e fitoi pushtetin nga pakti me Lulzim Bashën', Kërpaçi në '5 pyetjet': Inceneratorët, afera më e madhe korruptive

13 Qershor, 22:16

E ftuar në Report Tv, në emisionin '5 pyetjet nga Babaramo', deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi ka folur rreth situatave aktuale në politikë dhe qasjes së partisë që ajo përfaqëson në të tilla segmete të politikës

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha