Rilindja e qeverisë, e ftuar Elisa Spiropali

22 Janar 2019, 16:02

Ministrja e re e Shtetit dhe Parlamentit, Elisa Spiropali është e ftuara e gazetarit Ilir Babaramo në emisionin “5 pyetjet nga Babaramo”. Spiropali ka thënë se deklarata e Bashës se ministrat e rinj janë kukulla është akt seksist.

Ato zonja që janë bërë ministre kanë qenë zëvendësministre, kanë dëshmuar aftësi menaxheriale. Ai i Bashës, ishte akt seksist. Dëshmon mungesë totale të qendrueshmërisë. Janë gra e burra që s’mund t’i quajë kukull, një njeri që sillet si kukull.

Elisa Spiropali, ministre e Shtetit

Programe të tjera

Shiko të gjitha