Rindërtimi,Margariti: Nuk e pamë gjëkundi opozitën pas tërmetit

27 Nëntor 2020, 07:20

Emisioni Repolitix në pjesën e parë trajtoi temën e rindërtimit pas tërmetit të një viti më parë. Në lidhje skype ministrja e Kulturës Elva Margariti e cila iu përgjigj akuzave të opozitës për dështimin e rindërtimit. Në pjesën e dytë emisioni Repolitix trajtoi temën e komisionit që mazhoranca votoi në Kuvend mbi raportin e Dick Marty. Në lidhje skype kryetari i Grupit PS Taulant Balla, në lidhje skype deputeti Ralf Gjoni. Në studio ish-ministri i Jashtëm Paskal Milo dhe ish-kreu i Shik Fatos Klosi Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë, të mërkurë dhe të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv.

Programe të tjera

Shiko të gjitha