Rrëfimi i ushtares më të re të UÇK dhe fushata e LSI

9 Shkurt, 07:33 | Përditesimi i fundit: 2021-02-09 16:31:40

Historia e Shqipe Selimit mund të cilësohet sa e jashtëzakonshme aq edhe e pabesueshme, e cila u bë ushtare e   UÇK-së që 14 vjeç që luftoi për lirinë e Kosovës e deri tek kandidate për deputete me nr. 10 në listat e Vetëvendosjes, numër që dikur e ka mbajtur bashkëshorti i saj Rexhep Selimi, që sot është  i paraburgosur në Hagë për krime lufte.

Spahiu tha se LSI do të përqendrohet tek financimi i arsimit, ku shtoi se kur të vijnë në qeveri buxheti i arsimit të mos jetë më pak se 5% i prodhimit të brendshëm bruto.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha