Salianji “tradhton” Berishën: Dua SHBA-të, mbështes edhe SPAK-un. Koha për lider të ri! (5 shkurt 2024)

6 Shkurt, 07:02

Deputeti Ervin Salianji i ftuar në “5 pyetjet nga Babaramo” në Report Tv teksa ka folur për kaosin e sotëm brenda dhe jashtë Kuvendit nga Rithemelimi, deklaroi se qëllimi kryesor është që të mos lejojnë funksionimin e Parlamentit pasi sipas tij ka rënë parlamentarizmi