Sallabanda: Në emër të shoqatës së mjekëve shqiptarë në Europë do i dërgojmë letër BE dhe Sorecës, gabim që s’po i jep Shqipërisë vaksina anti-COVD

26 Janar, 22:12

Profesor Kita Sallabanda ka bërë me dije se në emër të Shoqartës së mjekëve shqiptar në Europë do i dërgojnë një letër BE dhe ambasadorit Luigi Soreca, për t’i kërkuar që të shpërndajnë vaksina anti-COVID në Shqipëri. Ai kritikoi BE-në për mënyrën se si janë sjellë me vendet e Ballkanit Perëndimor.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha