“S’e besoja por Covid ekziston”, zotëria tregon recetën: Ia hodha me mjaltë, limona e mollë

30 Nëntor 2020, 10:32

Në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një zotëri që telefonoi në studio ndau me gazetarin Andi Kapxhiu eksperiencën e familjes së tij të madhe që e kishte kaluar Covid-19. Telefonuesi tha se nuk e besonte por koronavirusi ekziston vërtetë dhe zbuloi kurën: “ E kalova me mjaltë, mollë,portokalle dhe vitamina” sqaroi qytetari.

Programe të tjera

Shiko të gjitha