Sherri në PD për kreun e grupit dhe Zgjedhoren (19 shtator 2023)

20 Shtator, 07:32

Deputetët e Sali Berishës dhe ata në krah të Gazment Bardhit u mblodhën sot për herë të tretë në Kukës. Bardhi ra dakord të mbështesë kandidatin e Berishës për Kukësin, Emri Vatën. Ai tha se deputetët vendosën të heqin si kryetar të opozitës në komisionin për reformën zgjedhore Enkelejd Alibeajn dhe të vendosin Oerd Bylykbashin.