Shpërthim në një pallat në Fier, dyshohet për lëndë plasëse

26 Nëntor 2021, 22:05

Shpërthim në një pallat në Fier, dyshohet për lëndë plasëse. Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar dhe motivet e kësaj ngjarjeje. 

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha