Shtyhet votimi i Kodit Zgjedhor, Shameti: PS nuk e ndryshon draftin, 30 korriku nuk e prek 5 qershorin

28 Shtator, 22:37

Adnor Shameti, deputet i PS tha se mazhoranca do i qëndrojë drafti të paraqitur për lista e hapura dhe se ai është qëndrimi zyrtar i kësaj partie. Shameti tha në "5 pyetje nga Babaramo" se 5 qershori dhe 30 korriku njihen dhe do zbatohen siç janë dhe se ato nuk kundërshtojnë njëra-tjetrën, por janë komplematere të njëra- tjetrës.

Programe të tjera

Shiko të gjitha