'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 15 shtator 2022

15 Shtator, 08:24

Titujt e gazetave për sot, nga Berisha thotë se Rama rrëzohet me kryengritje të qëndrueshme e jo me votë te Rusia financoi me 500 mijë dollarë PD e deri tek Juvja në krizë Milani fiton e acaron Zhirunë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha