'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 19 maj 2022

19 Maj, 08:35

Titujt e gazetave për sot, nga Zhiti tek Ina Rama, Bregu e Neritan Ceka emrat që diskutohen në PD për emrin e Presidentit të ri te për Ronelën e kryqëzuar e deri tek çfarë po nuhat Edi Rama në PS?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha