'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 26 maj 2022

26 Maj, 08:42

Titujt e gazetave për sot, nga Roma e Mourinhos shkruan historinë në Tiranë te Meta e Kim bashkë kundër trafikimit të qënieve njerëzore e deri tek çelësi në det.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha