'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 28 korrik 2022

28 Korrik, 08:24

Titujt e gazetave për sot, nga zbardhet dosja e Ilir Metës te a është i lirë Iliri e deri tek Tirana me "silenciator" e Vllaznia bën tri lëvizje.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha