'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 29 shtator 2022

29 Shtator, 08:34

Titujt e gazetave për sot, nga Meta premton legalizim falas për ndërtimet pa leje te Rama shpërfill këshillat e nuk tërhiqet nga amnistia e deri tek Vllazni magjike vajzat shkodrane çojnë Shqipërinë në Champions.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha