'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 12 shtator 2022

12 Shtator, 08:20 | Përditesimi i fundit: 2022-09-12 11:22:16

Titujt e gazetave për sot, nga gjelbërim në kulla shumëkatëshe te Meta , nervoz me refuzimin e Berishës e deri tek brengat e shëndetësisë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha