'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 19 shtator 2022

19 Shtator, 08:30

Titujt e gazetave për sot, nga sot lamtumira Biden homazhe për Elisabeth II te ekzekutohet me breshëri automatiku 19-vjeçari në Shkodër e deri tek Shqipëria kampione bote në mundje në mes të Beogradit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha