'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 25 korrik 2022

25 Korrik, 08:28

Titujt e gazetave për sot, nga Presidenti i ri Begaj betohet mbi Kushtetutë te ikën Ilir Meta Presidenti anti-amerikan e deri tek shqiptarët "arratisen" nga vendi me gomone.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha