'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 26 shtator 2022

26 Shtator, 12:29

Titujt e gazetave për sot, nga zëri i Amerikës thotë se rritja e çmimeve vë në vështirësi qytetarët te Shqipëria në kolaps 20 arsyet e dështimit e deri tek korrupsioni, kush i meriton prangat?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha