'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 8 maj 2023

8 Maj, 08:35

Titujt e gazetave për sot, nga Rilindja pasqyra ku diplomatët dhe opozita fallco shohin dështimet e veta te deliri dhe e vërteta e një ekstremisti e deri tek martohet Luizi me Kiarën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha