'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 17 maj 2022

17 Maj, 08:08 | Përditesimi i fundit: 2022-05-17 08:29:28
  • Titujt e gazetave për sot, nga dështon raundi i parë për Presidentin te mesazhet e Mike Pompeos në 24 orët e vizitës në Tiranë te afera 700 mijë dollarë e Ilir Metës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha