'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 23 Qershor 2021

23 Qershor, 08:32 | Përditesimi i fundit: 2021-06-23 09:18:23

Titujt e gazetave per sot, nga zbardhet dosja e plote per anulimin e zgjedhjeve te 30 qershorit te Bullgaria i i ve "veton" Maqedonise e BE nuk nis negociatat me Shqiperine e deri tek "luanet" feste me frike.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha