'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 27 shtator 2022

27 Shtator, 08:48 | Përditesimi i fundit: 2022-09-28 08:14:56

Titujt e gazetave për sot, nga borxhet e Shqipërisë për gjyqet e arbitrazhit rriten në 156 mln euro te pikëpyetjet e një takimi e deri tek Hysaj dhe Broja në stol Reja bën 5 ndryshime për Islandën.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha