'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 29 nëntor 2022

29 Nëntor 2022, 08:15 | Përditesimi i fundit: 2022-11-29 10:14:32

Titujt e gazetave për sot, nga një shejtan me brirë te "kandidatët e Alibeajt" si kundërpërgjigje e "primareve të opozitës" e deri tek Brazili perfekt Portugalia feston me Ronaldon.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha