'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 1 shkurt 2023

1 Shkurt, 08:10

Titujt e gazetave për sot, nga Berisha në gjunjë para Edi Ramës te kërcimi nga belaja para derës së SPAK e deri tek ultimatumi për Kosovën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha