'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 18 maj 2022

18 Maj, 08:21 | Përditesimi i fundit: 2022-05-18 08:47:30

Titujt e gazetave për sot, nga Apeli cakton trupën e çështjes për fatin e vulës së PD te Meta thotë se marrëveshja e 17 majit është dita më e errët e pluralizmit politik e deri tek "ika se donin të më vrisnin"

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha