'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 20 korrik 2022

20 Korrik, 08:26

Titujt e gazetave për sot, nga BE hap negociatat për anëtarësimin e Shqipërisë te kontejneri me banane dyshohet se transportonte kokainë e deri tek Europa malore e Tiranës nuk i hapen..."negociatat".

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha