'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 27 korrik 2022

27 Korrik, 08:19

Titujt e gazetave për sot, nga Ilir Meta bashkëpunëtor i Sigurimit të Shtetit?! te si përfitohet shtesa prej 6 për qind për pensionet e deri tek skandali me ishujt.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha