'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 31 maj 2023

31 Maj, 08:35 | Përditesimi i fundit: 2023-05-31 09:22:54

Titujt e gazetave për sot, nga Albin,je gabim te KLSH thotë se institucionet I shkaktojnë 811 mln Euro dëm buxhetit të shteti e deri tek sa real është rikthimi I Lulzim Bashës?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha