'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 9 nëntor 2022

9 Nëntor, 08:54

Titujt e gazetave për sot, nga qeveria heq dorë nga fasha 800 kWh për energjinë te Grida Duma lë mandatin e zhgënjyer nga politika e deri tek 400 mijë spiunë vullnetarë, a mund të sjellë hakmarrje hapja e dosjeve?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha