'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 13 gusht 2022

13 Gusht, 08:23 | Përditesimi i fundit: 2022-08-13 09:09:19

Titujt e gazetave për sot, nga merr fund historia e fshehtë e Flor Mumajesit dhe Liberta Spahiut te Britania thotë se do ketë një valë të dytë të "Non grata" e deri tek a do gjykohet kjo klasë politike?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha