'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 22 korrik 2022

22 Korrik, 08:17

Titujt e gazetave për sot, nga Rama drejt një qeverie të re te Sali Berishës i vjen mandata edhe nga Britania e Madhe e deri tek Vllaznia tremb rumunët e Laçi heroizëm me 10 lojtarë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha