'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 29 korrik 2022

29 Korrik, 08:21

Titujt e gazetave për sot, nga mimozat e "Stalingradit të Ilir Metës" te Yuri Kim uron shqip për "100-vjetorin" e deri tek kapitullim pa kushte i skuadrave shqiptare në Europë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha