'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 3 shkurt 2023

3 Shkurt, 08:38 | Përditesimi i fundit: 2023-02-03 08:45:26

Titujt kryesorë të gazetave për sot: Nga vendimi i qeverisë për shtëpitë pa legalizuara, degradimi i një seance plenare dhe dosjet e ish sigurimit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha