'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 9 shtator 2022

9 Shtator, 08:45

Titujt e gazetave për sot, nga qeveria shpall paketë antikrizë por rrit me 4 herë çmimin e energjisë mbi 800 kilovat te historia iraniane e Berishës e deri tek ndërron jetë Mbretëresha Elizabeth II.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha