'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 17 shtator 2022

17 Shtator, 08:32

Titujt e gazetave për sot, nga pse Ilir Meta nuk i shpëton dot burgut te BIRN zbulon planin për dhënien e Pallatit të Brigadave me PPP e deri tek lobimi, a blen gjithçka paraja?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha