'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 18 dhjetor 2021

18 Dhjetor 2021, 08:26

Titujt e gazetave për sot, nga Dita e përballjes finale për kreun e PD te tri të vërtetat e parrëfyera Berisha-Basha e deri tek Mehmet Shehu 40 vjet pas vetëvrasjes.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha