Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 23 korrik 2022

23 Korrik, 08:37

Titujt e gazetave për sot, nga Elvana Gjata te Noizy kush janë VIP-at që do marrin pjesë te "Big Brother Kosova" te një i vrarë e një i plagosur në atentatin në Milot e deri tek letra nga Londra që "groposi" përfundimisht Berishën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha