'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 6 maj 2023

6 Maj, 08:29

Titujt e gazetave për sot, nga Edi Rama paralajmëron tërheqjen nga politika te Luiz Ejlli pretendent për fitoren e Big Brother e deri tek ngushtohet laku për Arben Ahmetajn.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha