“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 13 qershor 2021,Ruçi tërhiqet nga politika,flasin qytetarët

13 Qershor, 09:44

Telefonuesit komentojnë tërheqjen e Gramoz Ruçit nga politika. Flasin edhe a duhet të bëjnë të njëjtën gjë edhe politikanët e “vjetër”.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha