“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 15 maj 2021, Burg për ndërtimet pa leje, jeni dakord?

15 Maj, 09:31

Politika dhe zgjedhjet ende në fokus të bisedave. Telefonuesit flasin edhe për aksionin e mbrojtjes së territorit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha