“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 22 qershor 2021, Ramë lë Vlorën e bëhet deputet në Durrës.

22 Qershor, 09:41

Telefonuesit komentojnë zgjedhjen e Edi Ramës për të lënë Vlorën e për t’u bërë deputet i qarkut të Durrësit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha