“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 3 gusht 2021, A duhet bërë vaksinimi me detyrim?

3 Gusht, 09:26

Telefonuesit thonë se qytetarët duhet të vaksinohen kundër Covid-19. Por kur vjen diskutimi që a duhet bërë vaksinimi me detyrim janë të ndarë në mendime.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha