“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 6 maj 2021, Nisma për shkarkimin e Presidentit Meta?

6 Maj, 09:46

Diskutime dhe debate në studio. Telefonuesit flasin për nismën e PS për shkarkimin e Presidentit Meta.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha