“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 7 maj 2021, SPAK kërkon të rihapet “Gërdeci”.

7 Maj, 09:23

Diskutime dhe debate në studio. Telefonuesit flasin për dosjen “Gërdeci” dhe a besojnë tek drejtësia e re.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha