Shtypi i ditës dhe ju me Elda Lamja/ Frika nga varianti Delta?!

24 Korrik, 10:50

Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha