Sinqeriteti i socialistes nga Delvina: Ne na intereson Basha kryetar i PD-së,po a i intereson Shqipërisë?

17 Maj, 09:54

Një zonjë nga Delvina u bë pjesë e programit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ajo tha se është votuese e PS-së dhe analizoi pak situatën tek kundërshtari kur tha: Ne si socialist na intereson që të jetë Basha kryetar i PD-së por a i intereson kjo edhe Shqipërisë? pyeti ajo. Ndiqeni mendimin e saj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha